Archonia.com » Death note » Death note Film 01 DVD NL

Death note Film 01 DVD NL

Death note Film 01 DVD NL

In stock, usually ships within 48 hours

Our price : EUR 12.46 or 1404 Archonia Points

Add to basket
You will earn 31 Archonia Points
Add to wishlist
Share this



 

De god van de dood verliest zijn notitieboekje.
Het begin van een verbeten strijd tussen twee uitverkorenen.

Death Note: Schrijf de naam van degene die gestraft moet worden in dit schrift, haal zijn gezicht in gedachten voor je en hij zal sterven aan een hartaanval. Zo eenvoudig is het.
Als Light, een briljante doch stille scholier, het schrift in handen krijgt, besluit hij de 'Death Note' te gebruiken om zelf recht te spreken en de Dood uit te dagen. Light schrijft zorgvuldig de namen op van de meest gezochte moordenaars die nog ongestraft rondlopen. De aanhoudende stroom mysterieuze sterfgevallen die het gevolg is, alarmeert Interpol. Interpol weet echter geen raad en vertrouwt de zaak toe aan L. Niemand kent zijn echte naam of zijn gezicht, maar elke zaak lost hij op, zelfs die waarin de dood een rol speelt. Tussen Light en L. onspint zich een kat-en muisspel, terwijl Ryuk, de doodsgod, en aanstichter van het bloedbad, geamuseerd toekijkt.

 
Spoken language: Japanese
Subtitles:French, Dutch
Regions: 2
Videosystem:DVD - PAL
Publisher:Kaze NL 
Articlecode:KAZ-DNOD0001
Category:DVD
Series:Death note
Genre(s):Mystery, Supernatural, Thriller
Keywords:Psychological
Interest group:Shonen - boys
Concept by: Takeshi Obata
 

You might also be interested in...

Death Note T-Shirt - L Cross (Women L)
Death Note T-Shirt - L Cross (Women L)
Death Note Patch - Chibi Misa
Death Note Patch - Chibi Misa
Death Note Wall scroll - Ryuk and Apple
Death Note Wall scroll - Ryuk and Apple
Death note tome 05 Black edition
Death note tome 05 Black edition
Death Note Complete Series DVD UK
Death Note Complete Series DVD UK
 

What our customers have to say about Death note Film 01 DVD NL.

Extra info: Become a review writer! Share your thoughts with the world, write your own customer review and earn Archonia Points!
If you are not yet familiar with Archonia Points, you can learn more about Archonia Points.

5 out of 55 out of 55 out of 55 out of 55 out of 5Hetzelfde maar tog anders... - 20 Nov, 2012
By MarisChan (Nederland)
De film Death Note is bijna hetzelfde als de anime/manga. Maar er zou niks aan zijn als ie exact hetzelfde zou zijn. De makers van deze film zijn geniaal. Ze hebbn wel 't verhaal gevolgt, maar er tog zo hun eigen ding van gemaakt, maar dan wel in de steil zoals Death Note hoort te zijn. De shinigami's zijn erg realistisch gemaakt. Je zou bijna denken dat ze egt zijn... Het acteerwerk is prachtig net als de soundtrack. Wat nog best een verassing is, want niemand minder dan de Red Hot Chili Peppers verzorgen de ending/aftiteling met een heel bekend nr...
3 out of 53 out of 53 out of 5Leuke film - 27 Sep, 2010
By Marjolein (Netherlands)
Leuke film die de manga eer aan doet. Alleen jammer dat de hartaanvallen er zo nep uitzien. Verder goed staaltje acteerwerk van Tatsuya Fujiwara en Ken'ichi Matsuyama.
3 out of 53 out of 53 out of 5Tegenvaller in vergelijking met manga en anime - 01 Jul, 2010
By Glittertje (Netherlands)
Ik ben een grote Death Note-fan dus ik moest en zou deze film zien, maar eenmaal begonnen met kijken merkte ik meteen al verschillen in de verhaallijn. Op zich niet zo erg, maar naarmate ik verder keek kreeg ik steeds minder zin om verder te kijken, omdat ik vind dat de verschillen in het verhaal op een bepaald punt te tegenstrijdig vind aan de originele manga en anime. Zo ver dat het lijkt dat de regels van het gebruiken van de Death Note niet meer lijken te kloppen met alles wat je weet en geleers hebt in de manga/anime. En ik vind dat ze op die punten beter trouwer hadden kunnen blijven aan het origineel. Verder vind ik dat ze het verhaal erg snel gaat en het was beter geweest als de makers op sommige momenten een stapje terug hadden genomen om even wat rust te brengen in het verhaal en vanuit dat dan weer verder zouden gaan. Dan hadden desnoods drie films kunnen maken als dat zou betekenen dat het verhaal dan beter tot zijn recht zou komen. Wat ik verder erg mis zijn de momenten waarop Ryuk met zijn grappige opmerkingen komt, die in de manga toch redelijk vaak voorkomen, maar in de film niet. Het enige moment waarop ik echt om Ryuk heb kunnen lachen is op het moment dat hij in de supermarkt te horen krijgt van Light dat hij voorlopig in huis geen appels meer mag eten, omdat er overal camera's hangen in het huis van Light. Toch zijn er niet alleen maar minpunten aan de film. Ik moet wel zeggen dat ik Ryuk erg knap gemaakt vind met de special effects. En de acteur die L speelt zet deze rol echt geniaal neer. Echt met alle rare charactertrekjes, zoals het rare zitten, zijn rare manier van dingen pakken en vasthouden en zijn honger naar zoete dingen. Al met al denk ik dat sommige Death Note-fans deze verfilming erg jammer vinden vanwege de grote verschillen met het origineel, maar uiteindelijk toch zullen zeggen wel leuk vanwege de effecten en de geniaal neergezette L. Maar de manga en anime zijn toch veel beter. Ik wil iedereen dan graag een tip meegeven (voornamelijk voor die-hard DN-fans) vergeet alles van de Death Note wat je hebt gelezen in de manga of hebt gezien in de anime en misschien valt de film dan minder tegen...
4 out of 54 out of 54 out of 54 out of 5Verschillen in verhaallijn, maar goede verfilming - 17 Jun, 2009
By Dana-chan (Netherlands)
Ik ben trouw fan van Death Note (én van L ;) ) Dus deze film móest ik zien! De verhaallijn is grotendeels hetzelfde als die van de anime, maar toch zitten er wat verschillen in. Een minpuntje vond ik dat de acteur die Light speelt in de film, niet lijkt op de Light uit de manga en de anime. Maar, kijkend naar het totaal, is het een zeer geslaagde verfilming van een supergave anime!
4 out of 54 out of 54 out of 54 out of 5Leuk & niet duur - 04 Apr, 2009
By Inge-Chan (Nederland)
Als fan van Death Note kon ik de film natuurlijk niet missen! Maar aanvankelijk vond ik het een beetje teleurstellend, ik vond de acteur voor Light niet overtuigend genoeg en de rest van het acteerwerk ook niet echt spetterend. Maar als je daar doorheen kan zien (wat ik ook kon na een paar keer kijken) is de film best leuk. Vooral de (bedoelde of onbedoelde) schrikmomenten waar Ryuk opeens tevoorschijn kwam. Plus, 11 euro is natuurlijk niet duur voor een Japanse/Anime DVD.
3 out of 53 out of 53 out of 5Super goed!!!!!!!! - 07 Nov, 2008
By Luc Snijders (Nederland)
Het is een hele mooie film. Maar Ryuk is echt GEWELDIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ik heb hem al een tijdje en al heel vaak gekeken
5 out of 55 out of 55 out of 55 out of 55 out of 5Prachtig !! - 27 Oct, 2008
By Shani Broos (België)
Ik heb deze film net binnen en hij is geweldig! Heb hem al zeker 5x gezien. De personages zijn goed uitgewerkt en de verhaallijn is goed te volgen zonder de anime gezien te hebben.
4 out of 54 out of 54 out of 54 out of 5Prachtfilm - 27 Sep, 2008
By evilpresident (België)
Kheb deze sinds een week en kben der dol op! Prachtig geacteerd en goede verwerking van de manga, ook al is ze iet wat veranderd. De personages zijn goed te herkennen en Ryuk ziet er geweldig uit! Halen die handel!
5 out of 55 out of 55 out of 55 out of 55 out of 5Wow - 04 Jul, 2008
By lizzi (België)
Ik heb de film gezien, en de manga's gelezen! Ik vind de film fantastisch! Het was wel even wennen aan de personages! De meeste herkende me wel! De rollen zijn schitterend gespeeld! De film is prachtig! Soms is het wel niet zo tof omdat het verhaal een beetje anders is! Maar het is toch zeker een aanrader voor alle fan's van death note!
2 out of 52 out of 5Mwa.. - 18 Jun, 2008
By Elfeater (Nederland)
Ik heb deze film ook gezien.. Ik heb de anime gezien, de manga gelezen en toen de live-action film gekeken. Maar dat valt nog best tegen.. Light zit goed in zijn rol, en Misa is ook leuk om naar te kijken, maar de Shinigami's zien er fake uit, L is niet zo leuk als in de anime, en het verhaal is anders dan in de anime en manga. Ik vond het tegenvallen.
5 out of 55 out of 55 out of 55 out of 55 out of 5Super! - 12 Jun, 2008
By Annelies Michiels (België)
Deze film is echt fantastisch! De acteurs zijn knap, de actrices zijn mooi en ze kennen hun rol in dit verhaal maar al te goed! IK zit nu al ongeduldig te wachten op "Death Note: The Last Name"
4 out of 54 out of 54 out of 54 out of 5eindelijk! - 24 May, 2008
By Day (Nederland)
hier zat ik al een tijdje op te wachten want ik het 'm alleen gedownload. jammer dat he tniet 1 geheel is mja dan was 'ie ook wel duurder geweest. xD hele goeie film, maarja is gewoon zoals de anime / manga. wel heel mooi gemaakt en wachten op het tweede deel dan maar :(
5 out of 55 out of 55 out of 55 out of 55 out of 5Favo Film - 06 May, 2008
By Pam (Nederland)
Deze film is echt geweldig! Jammer dat ie stopt als Light L ontmoet.. Maarja. Wachten op deel 2 hea!
5 out of 55 out of 55 out of 55 out of 55 out of 5op - 28 Apr, 2008
By Xadyu (Nederland)
De kwaliteit kon beter, maar de film is zeer spannend, een absolute must-have voor de Death Note fans!

There are 4 more customer reviews available. Click here to read all customer reviews.


 
Welcome!
 
Shopping basket
articles0
Total price:EUR 0.00
All prices VAT Incl

 View basket
 
Your preorders

You currently do not have any preorders.

 
Safe and secure shopping
Pay for your orders at Archonia.com using PayPal, iDEAL, Giropay, Bank deposit (bank transfer), Bancontact/Mistercash, Visa or Mastercard. All transactions are 100% safe thanks to AES 256-bit SSL Security by Thawte and secure processing by our trusted payment provider Ogone.
Trustworthy shipping options
DPD, UPS and De Post
 
Social networking
Bookmark and Share
 

 
Please wait, loading